top of page
  • Writer's picturePatrycja Żytkowiak-Wenzel

ETHNICRAFT: DOSKONAŁE POŁĄCZENIE NOWOCZESNEGO I TRADYCYJNEGO DESIGNU

Updated: Apr 6, 2023


Gdy chodzi o meble, często trudno znaleźć takie, które będą zarówno funkcjonalne, jak i stylowe. To tutaj wkracza Ethnicraft - ta wyjątkowa marka meblowa łączy w sobie najlepsze z obu światów, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem, aby stworzyć meble, które nie tylko są piękne, ale również wykonane z dbałością o trwałość.


Założona w Belgii w 1995 roku, marka Ethnicraft zyskała sobie uznanie w branży meblarskiej, tworząc meble, które są eleganckie i ponadczasowe. Każdy element jest zaprojektowany z myślą o szczegółach i wykonany z wysokiej jakości, zrównoważonych materiałów, takich jak solidne drewno i fornir z dębu, dzięki czemu meble są nie tylko trwałe, ale także przyjazne dla środowiska.


To, co ja cenię w Ethnicraft, to jej zobowiązanie do tradycyjnego rzemiosła. Każdy element jest robiony przez wykwalifikowanych rzemieślników, którzy dbają detal. Od słoju drewna po wykończenie, każdy aspekt projektu jest starannie przemyślany, co skutkuje meblami, które są zarówno funkcjonalne, jak i piękne.


Jednym z najsłynniejszych produktów marki Ethnicraft jest seria "Oak Nordic", która jest inspirowana, tak lubianym w Polsce, tradycyjnym stylem skandynawskim. Klasyczne formy, czyste linie i naturalne materiały sprawiają, że meble z tej serii są nie tylko piękne i trwałe. Szczególnie wyróżniają się wśród nich stoły jadalne, które są doskonałe do rodzinnych spotkań i kolacji z przyjaciółmi.4 views0 comments

Comments


bottom of page